Zobrazení 2019: 3220373

POPTÁVKY

Od září 2012 rozšiřuje naše společnost pro své nové klienty novou službu POPTÁVKA.

Zkušební provoz byl aktivován a bude probíhat do září 2012. Jedná se o službu, která všem našim klientům umožní získat při registraci v katalogu firem odběr poptávek s obecným či specifickým zaměřením na produkt či službu od uživatelů internetu a 11350 školských zařízení v ČR.

Tyto aktuální poptávky se firmám každý den zobrazují v jejich Firemních kartách. Firma má tak denně možnost vybírat si a zpětně a oslovovat zadavatele poptávky se svou nabídkou a tím se aktivně zapojit do získávání nových klientů.

Ročně je zde díky propojení z největších serverů na poptávky v ČR aktualizováno okolo 5 000 poptávek ze stran uživatelů internetu. Spolupráce s naší společností se díky tomuto propojení firmám několikanásobně vyplatí. Bližší informace získáte u našich operátorů.

Máte-li již přidělené jméno a heslo pro zobrazení poptávek přihlašte se ZDE

Poptávkový dotazník

DIČ:
Popis:

Další informace k poptávce

(množství, termín, orientační cena, atd.)

.