Zobrazení 2021: 1284351
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 69196371

POPTÁVKY

Od září 2012 rozšiřuje naše společnost pro své nové klienty novou službu POPTÁVKA.

Zkušební provoz byl aktivován a bude probíhat do září 2012. Jedná se o službu, která všem našim klientům umožní získat při registraci v katalogu firem odběr poptávek s obecným či specifickým zaměřením na produkt či službu od uživatelů internetu a 11350 školských zařízení v ČR.

Tyto aktuální poptávky se firmám každý den zobrazují v jejich Firemních kartách. Firma má tak denně možnost vybírat si a zpětně a oslovovat zadavatele poptávky se svou nabídkou a tím se aktivně zapojit do získávání nových klientů.

Ročně je zde díky propojení z největších serverů na poptávky v ČR aktualizováno okolo 5 000 poptávek ze stran uživatelů internetu. Spolupráce s naší společností se díky tomuto propojení firmám několikanásobně vyplatí. Bližší informace získáte u našich operátorů.

Máte-li již přidělené jméno a heslo pro zobrazení poptávek přihlašte se ZDE

Poptávkový dotazník

DIČ:
Popis:

Další informace k poptávce

(množství, termín, orientační cena, atd.)

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

.