Zobrazení 2019: 3592309

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Horský hotel POŠTA - pobyty a rekreace pro školní kolektivy

Horský hotel POŠTA je dnes plně přizpůsoben pobytům pro dětské skupiny vybavení i ochotou vprsonálu se zkušenostmi již od r. 1996. V hotelu usilujeme o vyšší kvalitu ubytování a služeb pro školy v přírodě, sportovní soustředění, tábory. Hotel pro 50 osob leží v Dolním Maxově, Josefově Dolu.  Oplocená zahrada nabízí minigolf, kuželky, prostor pro disco. Nádherná příroda Jizerských hor je hned za dveřmi, vodopády, rozhledny, dětské hřiště ...

Horský hotel Pošta je nejstarším hotelem Dolního Maxova. Leží v nejdolnější části Dolního Maxova jen pár metrů od mostu, který spojuje pravý, tedy maxovský břeh říčky Kamenice s protějším břehem, na kterém již leží Josefův Důl a Antonínov. Kolem hotelu dnes procházejí tři turistické trasy, které odtud stoupají jedním směrem na maxovský hřbet a druhým kolem Mariánské hory dále do hor.

Hotel kategorie tří hvězdiček je dnes zaměřen zejména na skupinové pobyty pro děti. Ideální je pro např. sportovní soustředění klubů, které vyžadují vyšší standart ubytování, školy v přírodě v komfortnějším prostředí.

Pro skupinové pobyty dětí zajištujeme ubytovací služby již od r. 1996 a neustále usilujeme o vyšší kvalitu ubytování. Vyhovíme individuálním požadavkům, stravu připravujeme přímo na hotelu ze surovin, nikoli polotovarů. Pitný režim je zajištěn po celý pobyt.

Horský hotel POŠTA
Dolní Maxov 118
468 44 Josefův Důl

E-mail: hotel@horskyhotelposta.cz

Web : www.horskyhotelposta.cz
Email : hotel@horskyhotelposta.cz
Datum vložení : 23.10 11:37 - 2019

Penziony KAMENICE

Lyžařský kurz? Školka nebo škola v přírodě? Letní dětský tábor nebo sportovní soustředění? Penziony KAMENICE s tradicí od r.1996 nabízí buď zcela samostatně každý až pro 55 hostů nebo celkem až pro 110 hotů! Velké hřiště, terasa, soukromé koupání, krb, wifi free. Plná penze, pitný režim, dospělí zdarma!

Web : www.penzionykamenice.cz
Email : jizerskehory@seznam.cz
Datum vložení : 23.10 11:37 - 2019

Pobyty dětí na Penzionu Krásná v Jizerkách

Pobyty pro školy v přírodě, sportovní soustředění nebo letní tábory. Objekt na samotě v Jizerských horách, který je jen pro vás. Max. kapacita penzionu je 38 osob. Možnost pronájmu celého objektu včetně kuchyně. V létě vyhřívaný bazén.

Web : www.penzionkrasna.cz
Email : jizerky@penzionkrasna.cz
Datum vložení : 23.10 07:56 - 2019

ZADARMO je k mání, mnohé děti CHRÁNÍ

Více na stránce www.5522.cz

Web : www.5522.cz
Datum vložení : 23.10 03:00 - 2019

PÍSMENKOVÝ DETEKTIV - SLABIKY A HLÁSKY

Písmenkový detektiv  je pokračování úspěšného titulu Rozvoj řeči - zvuky a slabiky. Nyní u nás v nabídce

Web : https://www.logopedie-vendy.cz/hry-pro-podporu-rozvoje-reci/pismenkovy-detektiv-slabiky-a-hlasky/
Email : obchodvendy@seznam.cz
Datum vložení : 20.10 23:21 - 2019

Ubytování pro školy

Nabízíme pro školy lyžařské kurzy, cykloturistiku, školy v přírodě a dětské pobyty. Náš objekt je schválen hygienickou stanicí. Lékař bydlí v obci a v případě potřeby přijede do našeho penzionu (při případném ošetření). Při pobytu zajišťujeme domácí stravu 5x denně, včetně zajištění pitného režimu. Zajistíme zapůjčení lyží a odvoz k vleku Lucifer.( 800 m)

Pro naše malé sportovce máme nově postavené hřiště v blízkosti domu. Je to ideální místo na odpolední aktivity nebo polední siestu.

Proč vybrat zrovna nás?

Provozují majitelé a záleží nám na dobrém jménu.

20 let zkušeností, víme co je pro Vás nejlepší.

Pomůžeme s výběrem výletů, exkurzí i dopravou.

Vyzkoušejte naše služby stejně jako mnoho základních, sportovních i mateřských škol.

Tel:776004468

penzionmaja@seznam.cz

Web : www.penzionmaja.cz
Email : penzionmaja@seznam.cz
Datum vložení : 20.10 13:46 - 2019

Hotel Krakonoš Benecko

Ubytování pro školní skupiny, sportovní soustředění, firemní akce, tábory.

V centru Benecka

200 m od Lufťákovy stezky na louce uprostřed přírody

venkovní bazén,možnost opékání buřtů, společenská místnost pro výuku,oddělené prostory

velké pokoje se sociálním zařízením i pokoje s umyvadlem a společným sociálním zázemím

celkem 85 lůžek

možnost výletů na rozhlednu Žalý,farmu Hucul,rovinka,Mísečky,Medvědín,Zlaé návrší-Vrbatova bouda a pramen Labe,Vrchlabí 9 km,Jilemnice 6 km

volné termíny na jaře, v létě a na podzim

Web : hotel-krakonos.com
Email : david@hotel-krakonos.com
Datum vložení : 20.10 08:31 - 2019

Zpěvníky pro děti - široká nabídka titulů skladem / eNoty.eu

Web : https://www.enoty.eu/vocal-zpev-spiew-noty-sheet-music-music-books-zpev/hudebni-styl/hudba-pro-deti-zaky-a-studenty/skladem/ano
Datum vložení : 19.10 13:51 - 2019

PODZIMNÍ TVOŘENÍ

Web : www.molitanove-vyrobky.cz
Email : info@hapasport.cz
Datum vložení : 18.10 20:30 - 2019

Kreativní tvoření pro školy - vytvořte si svoji dekoraci - objednávky materiálu

Vážené paní ředitelky a učitelky,

vytvořte si s dětmi svoji dekoraci a bavte se!

Je čas na zábavu a tvoření. Vytvořte si z vatových kuliček a dalšího materiálu postavičky podle vaší fantazie. Zábava pro malé i velké tvořitele. Pojďte a bavte se s námi. Tvořící materiály a pomůcky pro vaše tvoření od českého výrobce.

Nízké ceny.

Materiál na poskládání postaviček objednávejte na:

Web : www.centroflor.cz
Email : info@centroflor.cz