Doporučené firmy

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Pobyty dětí na Penzionu Krásná v Jizerkách

Pobyty pro školy v přírodě, sportovní soustředění nebo letní tábory. Objekt na samotě v Jizerských horách, který je jen pro vás. Max. kapacita penzionu je 36 osob. Možnost pronájmu celého objektu včetně kuchyně. V zimě máme k dispozici dětský lanový vlek, v létě vyhřívaný bazén ( květen - září ).

Web : www.penzionkrasna.cz
Email : jizerky@penzionkrasna.cz
Datum vložení : 21.02 08:42 - 2019

Penziony KAMENICE

Lyžařský kurz? Školka nebo škola v přírodě? Letní dětský tábor nebo sportovní soustředění? Penziony KAMENICE s tradicí od r.1996 nabízí buď zcela samostatně každý až pro 55 hostů nebo celkem až pro 110 hotů! Velké hřiště, terasa, soukromé koupání, krb, wifi free. Plná penze, pitný režim, dospělí zdarma!

Web : www.penzionykamenice.cz
Email : jizerskehory@seznam.cz
Datum vložení : 20.02 10:12 - 2019

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského - program na březen 2019

Web : www.npmk.cz
Email : pedagog@npmk.cz
Datum vložení : 20.02 09:46 - 2019

Grévin by Chocotopia - muzeum čokolády a voskových figurín - zvýhodněný vstup pro školy - AKCE!

Web : www.chocotopia.cz
Email : info@chocotopia.cz
Datum vložení : 20.02 09:46 - 2019

Tvořivé dílničky pro školy - Benecko

Web : www.starbenecko.cz
Email : starbenecko@seznam.cz
Datum vložení : 20.02 09:45 - 2019

Penzion Star - Pobyty pro školy u Máchova jezera jaro 2019

Pobyty pro školy u Máchova jezera jaro 2019

Penzion Star
je ideální pro školy a sportovní skupiny - jak na jaře tak i na podzim.

Penzion Star má úžasnou polohu – kousek na pláž, do lesa, do centra a na vlakové nádraží – můžete tedy pořádat výlety vlakem, třeba na Bezděz. Přímo v Doksech je mnoho vyžití, zámek s pohádkovou prohlídkou, Berouskova Zoo, muzeum Čtyřlístku, můžete plout parníkem po jezeře a nebo si jen stavět hrady z písku na pláží.

Pro Vaše učení a hry je Vám k dispozici jídelna, prostorná učebna nebo terasa (děti můžete tedy rozdělit do skupin a pracovat nerušeně).

Penzion má zahradu, na které kromě houpaček, pískoviště a skluzavky najdete ohniště na opékání buřtů.

Máme volné termín na jarní období v dubnu a do 27. květnu. V červnu máme poslední volný termín 3.-7.6.2019. Podzimní termíny máme volný.

Ceník Star Doksy 2019

Školy

1.            stupeň

Cena při skupině do 20 dětí je 360,-Kč / dítě / noc s PP

Cena při skupině od 21 dětí je 340,-Kč / dítě / noc s PP

2.            Stupeň

Cena při skupině do 20 dětí je 380,-Kč / dítě / noc s PP

Cena při skupině od 21 dětí je 360,-Kč / dítě / noc s PP

**************************************************

Na každé 10. dítě 1 dospělý zdarma.

Ubytování je ideální pro jednu třídu (nebo 2 malé): 11 pokojů (4 pokoje s kapacitou 14 lůžek s vlastím sociálním zařízením a 7 pokojů s kapacitou 19 lůžek se společným sociálním zařízením, celková kapacita je tedy 33 lůžek)

Stravování je 5x denně s pitným režimem po celý den. V případě celodenního výletu Vám rádi připravíme balíček na cestu. Jedna z možností příjemného večera je uspořádání táboráku s opékáním buřtů.

Daniela Růžičková
+420733188498
Penzion Star
Lipové náměstí 104
472 01 Doksy u Máchova jezera

www.stardoksy.cz

Web : www.stardoksy-cz.webnode.cz
Email : stardoksy@seznam.cz
Datum vložení : 20.02 09:44 - 2019

Ubytování pro školy

Nabízíme pro školy lyžařské kurzy, cykloturistiku, školy v přírodě a dětské pobyty. Náš objekt je schválen hygienickou stanicí. Lékař bydlí v obci a v případě potřeby přijede do našeho penzionu (při případném ošetření). Při pobytu zajišťujeme domácí stravu 5x denně, včetně zajištění pitného režimu. Zajistíme zapůjčení lyží a odvoz k vleku Lucifer.( 800 m)

Pro naše malé sportovce máme nově postavené hřiště v blízkosti domu. Je to ideální místo na odpolední aktivity nebo polední siestu.

Proč vybrat zrovna nás?

Provozují majitelé a záleží nám na dobrém jménu.

20 let zkušeností, víme co je pro Vás nejlepší.

Pomůžeme s výběrem výletů, exkurzí i dopravou.

Vyzkoušejte naše služby stejně jako mnoho základních, sportovních i mateřských škol.

Tel:776004468

penzionmaja@seznam.cz

Web : www.penzionmaja.cz
Email : penzionmaja@seznam.cz