Zobrazení 2018: 3865454
Zobrazení 2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Datum vložení : 27.08 10:18 - 2012

Letní dětský tábor

Letní tábory - nabídka  ZDE

Web : www.ski-msa.cz
Email : jirivas@seznam.cz
Datum vložení : 17.08 14:53 - 2012

ŠTRUNC, s.r.o. - Magnetické výukové hry, didaktický materiál, výukové koberce

Dovolujeme si nabídnout novinku - MAGNETICKÉ hry zaměřené na třídění odpadů,
ochranu životního prostředí a další didaktické pomůcky.

Tyto hry umožňují zabavit víc dětí, jsou vždy pro 6 i případně více hráčů.

Tyto pomůcky jsou vyrobeny speciálně pro dětské kolektivy a vyznačují se
nejen odolným provedením, ale také velikostí a praktičností balení. Byly
vyvinuty pedagogickými pracovníky a psychology. Výrobky jsou zdravotně
nezávadné, splňují bezpečnostní normy EU, jsou vyrobeny v EU. Všechny
obsahují návody v češtině.

Doufám, že Vás naše nabídka zaujala, v případě zájmu je možné objednávku
poslat v přiloženém formuláři v příloze. Kompletní nabídku celého sortimentu
najdete na   www.hrackystrunc.cz

Web : www.hrackystrunc.cz
Email : strunc@hrackystrun
Datum vložení : 09.08 15:00 - 2012

Letní dovolená na poslední chvíli - Hotel Koupaliště Letovice

Letní prázdniny jsou v plném proudu, máte po dovolené a ještě byste rádi někam vyrazili např. na víkend? Vyzkoušejte příjemnou levnou českou dovolenou v našem hotelu. Objednat si můžete ubytování v hotelu nebo v chatkách s plnou penzí nebo polopenzí. Koupaliště je přímo naproti hotelu, stejně jako minigolf, trampolíny, tenisové kurty a rybník. Více najdete na našem webu www.hotel-koupaliste.cz. Rezervace na tel. 732 191 873 nebo na e-mailu info@hotel-koupaliste.cz

Web : http://www.hotel-koupaliste.cz
Email : info@hotel-koupaliste.cz
Datum vložení : 27.07 13:44 - 2012

Magnetická stavebnice - NOVINKY!!!

Nabízíme novinky stavebnice "Magformers", které lze zakoupit i po jednotlivých dílech.

Ukázka nových stavebnic:

Magformers Smart Set 144 dílů

Velkokapacitní balení obsahující celkem 144 dílků Magformers vč. celé řady specificikého příslušenství.

Magformers Brain Up Set 199 dílů

Tento set patří k jedněm z největších. Obsahuje 192 dílků stavebnice Magformers. V tomto balení najdete všechny dostupné tvary Magformers a také doplňky.

Ukázka jednotlivých dílů:

Více informací o stavebnicích - MAGFORMERS naleznete na našem e-shopu.

Web : www.klimesovahracky.cz
Email : objednavky@klimesovahracky.cz
Datum vložení : 04.07 09:56 - 2012

VÝLETY A ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Neváhejte přijet za poznáním panenské přírody a relaxovat na vrcholcích Krkonoš do penzionu s výhledem na Sněžku za jedinečnou cenu 390,- Kč os/noc s polopenzí, pro organizované skupiny cenová kalkulace na míru na vyžádání.

Web : www.vranibouda.cz
Email : vranibouda@email.cz
Datum vložení : 25.06 13:39 - 2012

Fotbalová lajnovačka latexová

Od letošního roku jsme do naší vlastní produkce přidali latexovou lajnovačku pro fotbalová hřiště za vynikající cenu!

Technické parametry:
  • šířka válce 10 cm, odpovídá šířce lajny
  • nádoba s objemem 15 l
  • nafukovací kola
  • hmotnost 22 kg
Lajnovačku můžete zakoupit v našem eshopu.

Web : http://www.dorshop.cz/fotbal/lajnovacky/fotbalova-lajnovacka--latexova
Datum vložení : 08.06 08:00 - 2012

I-MagicTable, ideální řešení pro víceúčelovou učebnu

Náš nejmodernější stůl využívá technologie, které vám poskytnou okamžitý přístup ke skrytým počítačovým stanicím.

Ve spojení s nejnovějším SW od společnosti Microsoft, Multipoint Server 2011 a moderním HW od společnosti Hewlet Packard se vám dostává do rukou multifunkční vybavení pro vaši učebnu. Je samozřejmě možno použít i standardní PC systém či případně systém tzv. „tenkého“ klienta.

Stoly vyrábíme vždy na míru a tedy i počet míst se může lišit. Základní varianty jsou:

stůl pro jednoho žáka/ uživatele

stůl pro dva žáky/ uživatele

stůl pro šest žáků/ uživatelů

www.salix-nabytek.cz
Email : info@salix-nabytek.cz
Datum vložení : 04.06 12:47 - 2012

Slevy pro školy a mateřské školky

Nabízíme velké balení stavebnic Seva a Cheva a slevy až   10 %  na veškeré stavebnice Seva a Cheva s platností do  30.6.2012.

Novinka pro školy

Vzdělávací stavebnice 4M, které Vám pomohou naučit děti jak funguje třeba Větrná elektrárna, Bramborové hodinyEkologická baterie, Meterologická stanice atd..

Při zakoupení 10 a více kusů daných stavebnic Vám bude udělena sleva 15 % na dané vzdělávací stavebnice 4M.

Akce je platná do 30.6.2012.

Tým eShopu Saruman CZ

Web : www.saruman.cz
Email : info@saruman.cz
Datum vložení : 13.05 21:49 - 2012

TARZANIE- školní výlet 2012- rezervace za výhodné ceny

Dobrý den,

dovoluji si Vám oznámit, že pokud učíníte rezervaci do 30.4. na program pro školy (školní výlety) v Horském lanovém parku TARZANIE,  získáte výhodnější ceny.

Připravena je také speciální trasa překážek „JUNIOR“ pro děti od 120cm výšky vhodné i pro žáky prvního stupně ZŠ.

V nabídce je i nová rozšířená „Žlutá trasa“ se 34-mi překážkami o celkové délce 561m!

Tarzanie nabízí další překážky včetně loňské novinky „Černé trasy“ a velmi oblíbenou „Zelenou trasu“.

Na našich stránkách www.tarzanie.cz naleznete bližší informace a také rezervační formulář.

Věřím, že stejně jako v minulých letech, kdy u nás absolvovali program tisíce žáků, i letos u nás naleznete příjemné prostředí a užitečné odreagování.

S pozdravem.

Milan Michna