Zobrazení 2021: 5113980
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2017: 6280215

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Klavírní školy

Nabízíme široký sortiment klavírních škol za nejnižší možné ceny.

Klavírní škola pro začátečníky 179,-

Klavihrátky s pastelkami u klavíru 169,-
(přípravný pracovní sešit)

Objednávat můžete na www.notovna.cz

Web : www.notovna.cz
Email : info@notovna.cz
Datum vložení : 15.09 11:24 - 2009

SOFISTICK - designové samolepky na zeď

Ve spolupráci s českými designéry navrhujeme a vyrábíme vkusné samolepky na zeď a další hladké porchy ve vašem interiéru. Samolepky jsou matné, vyřezáváné a oboustranně barevné. Díky tomu je můžete lepit i na sklo, na stěně budou zase vypadat jako dokonalá malba na zdi. Na eshopu si můžete vybrat z mnoha motivů, barev i velikostí nebo nám napsat o individuální návrh interiéru.
Pro podzimní kolekci budeme vyrábět ze speciální fólie samolepící tabule na zeď, na které se dá psát a kreslit. Dále navrhujeme měřící metry pro děti a další kvalitní dekorace, které rozvíjejí dětskou představitost, prostředí ozvláštní a udělají jej zábavnějším s minimálním úsilím.
Nabízíme množstevní slevy a speciální nabídky pro školy a školky.

Web : http://www.sofistick.cz
Email : info@sofistick.cz
Datum vložení : 06.09 17:46 - 2009

Portál pro děti

Připravujeme pro Vás další komplexní řešení Internetové prezentace a elektronického obchodu, která běžným uživatelům Internetu napomůže přiblížit kvalitní produkty pro děti a služby pro děti v mnohem kratší době a ucelené podobě. (Připravovaný rozcestník :  www.pro-deti.kvalitne.cz ; www.miminka-batolata.cz ; www.male-deti.cz)

Připravované sekce v Internetovém rozcestníku jsou:

• Portál pro děti

Email : internettop@internettop.cz
Datum vložení : 25.06 12:15 - 2009

Ubytování pro školy Pilnův statek

Nabídka volných termínů k ubytování na Pilnově statku, kapacita 30 lůžek. Objekt je vhodný na školy v přírodě a školní výlety pro děti všech věkových kategorií. Ceny za celý areál již od 3.000kč, závislé na délce pobytu a rozsahu poskytovaných služeb, 2x pedagogický dozor ubytování a stravu zdarma. Stravu a vše ostatní Vám rádi zajistíme.
Více informací na www.pilnuvstatek.cz

Web : www.pilnuvstatek.cz
Email : luboskruml@seznam.cz
Datum vložení : 29.04 11:59 - 2009

laminovací fólie

Akční nabídka!

Laminovací fólie (kapsy) o velikostech A6, A5, A4, A3. Každé balení obsahuje 100 ks lesklých laminovacích fólií s tloušťkou jedné stěny 100 mikronů.

Např.: velikost A4 za 255,- Kč vč. DPH!

Vhodné jako ochrana dokumentů proti poškození, vlhkosti či jako zvýraznění jejich vzhledu.

Ostatní velikosti laminovacích fólií nebo jiné tloušťky stěn na vyžádání.

Více v našem e-shopu v sekci "Spotřební materiál".

Web : www.school-skolnipomucky.cz
Email : info@school-skolnipomucky.cz
Datum vložení : 17.04 14:30 - 2009

Nabídka - Nauč mě mluvit

Více než 500 slov a také vesele ilustrované pohádky, říkadla, básničky a hádanky. Tato kniha je doporučována logopedy jako pedagogická pomůcka při práci s dětmi v rámci předškolní výchovy a samozřejmě všem rodičům, kteří s dětmi pracují doma a připravují je na úspěšné zvládnutí českého jazyka.

Doporučená prodejní cena 219,-Kč
Akční cena 179,- při odběru nad 5 kusů cena pouze 159,-Kč.

Poštovné při objednávce nad 700,-Kč neplatíte knihy. posíláme na dobírku prostřednictvím České pošty, nově posíláme i na fakturu stačí uvést na obchod@axioma.cz

Prosíme veškeré dotazy směřujte na e-mail obchod@axioma.cz
nebo navštivte naší internetovou adresu www.axioma.cz

Web : www.axioma.cz
Email : obchod@axioma.cz
Datum vložení : 03.04 13:00 - 2009

TPGastro Tomáš Pokorný

Vše pro Vaší jídelnu. Nabízíme speciální nabídky a slevy veškerého zařízení  a služeb pro školní jídelny.

Email : tpgastro@seznam.cz
Datum vložení : 01.04 09:11 - 2009

Radan Sport s.r.o.

Nabízíme Vám sportovní dresy za akční ceny. Například sada 15 kompletů fotbalových dresů již od 5.990,- Kč vč. DPH.V naší nabídce rovněž naleznete široký sortiment doplňků pro týmové sport a mnohé další. Podrobnosti naleznete na www.e-sportshop.cz

Web : www.e-sportshop.cz
Email : obchod@mercoint.cz
Datum vložení : 24.03 12:27 - 2009

Novinka - bílé, papírové masky pro děti

V našem katalogu nově nabízíme bílé, papírové karnevalové masky pro děti (zajíček, pejsek, kočička, žabička, obličej), které si sami musejí omalovat.

Web : www.centroflor.cz
Email : info@centroflor.cz
Datum vložení : 20.03 08:45 - 2009

Akustické dekorativní absorbéry

Rádi bychom Vás oslovili s nabídkou akusticky pohltivých materiálů a výrobků, které pomohou zlepšit akustické prostředí učeben a dalších prostorů školy.

Web : www.sinfo.cz
Email : miroslav.hibs@sinfo.cz
Datum vložení : 28.01 16:11 - 2009

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou

Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS
Martin Petreje +420 603 471 568

Datum : 24.08 10:42 - 2021