Zobrazení 2019: 1667864

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Penzion Rota Písečné - školící a ubytovací zařízení

Přijímáme rezervace na školy v přírodě pro školní rok 2016/2017! Poslední možnost zajistit si nejlepší termín!
Více na www.rotapisecne.cz

Web : www.rotapisecne.cz
Email : rotapisecne@gmail.com
Datum vložení : 05.09 17:23 - 2016

Penzion Vermi

Ubytování až 80 osob v srdci Orlických hor. Pro školy v přírodě, dětské tábory, sportovní soustředění, rodiny i přátele.

Web : www.penzion-vermi.cz
Email : info@penzion-vermi.cz
Datum vložení : 02.09 10:42 - 2016

Univerzální kvalitní stavebnice

Nabízíme univerzální stavebnici MELI - obsahuje různobarevné dílky stejného tvaru, které do sebe lehce zapadají a jednoduše se z nich skládají jak plastické obrázky, tak i prostorové 3D výtvory. Obrovská variabilita skládání.

Děti skládáním rozvíjí motoriku, fantazii, prostorovou představivost, trénují soustředění. Dílky lze použít i pro vlastní zábavné úkoly s dětmi - např. skládání dle zadání (opakování vzoru), třídění barev, počítání... Stavebnice se prodává v sadách od 150 do 600 dílků, umožní hodiny chytré zábavy pro kluky i holčičky. Dílky jsou příjemné na dotek, pestrobarevné, odolné, vyrobené v EU a splňují veškeré normy EU. Naleznete u nás na www.a-toys.cz v kategorii "Stavebnice, mozaiky", ceny od 219 Kč.

Web : www.a-toys.cz
Email : info@a-toys.cz
Datum vložení : 30.08 13:05 - 2016

Vyšehrad - Edukativní programy pro školy

Vážení pedagogové,

rádi bychom Vás společně s Vašimi žáky a studenty pozvali na Vyšehradské edukativní programy.

pakát ke stažení a vytištění v plné velikosti po kliknutí na obrázek

WWW.PRAHA-VYSEHRAD.CZ/PRO-SKOLY

OBJEDNÁVKY NA: strnadova@praha-vysehrad.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Za NKP Vyšehrad

Anna Strnadová

Web : www.praha-vysehrad.cz/Pro-skoly
Email : strnadova@praha-vysehrad.cz
Datum vložení : 25.08 10:49 - 2016

Basketbalový koš MASTER Street

Web : http://www.nejlevnejsisport.cz/basketbalovy-m
Datum vložení : 21.06 09:22 - 2016

Školní výlet již od 150,- Kč

Poslední místa pro konání školy v přírodě, nebo školního výletu. Ubytování sruby, bungalovy, hotel. Ceny již od 150,- Kč. Učitelé zdarma. Krásná, klidná příroda.

Web : www.mozolov.cz
Email : mozolov@hotel-cz.com
Datum vložení : 20.06 12:54 - 2016

Nabídka vzdělávacích DVD pro I.a II.stupeň základních škol a pro střední školy

Vážení pedagogičtí přátelé,
naše firma se dlouhodobě zabývá výrobou a distribucí vzdělávacích DVD pro školy. Před koncem kalendářního roku bychom Vás rádi upozornili na aktuální nabídku, kterou najdete na našich stránkách www.duharokycany.cz

V nabídce najdete např. pro I.stupeň ZŠ soubor 10 DVD z českých dějin pod názvem "Zajímavá vlastivěda" /možno objednat i jednotlivá DVD/. Pro II.stupeň ZŠ a SŠ jsou v nabídce: cyklus ""Regiony ČR", " Zeměmi Evropy" nebo "Nejznámější památky evropských dějin".

Délka jednotlivých filmů je kolem 20 min, objednávat můžete poštou, e-mailem na adrese studio@duharokycany.cz nebo telefonicky na tel.č.:776 126 808.

Web : www.duharokycany.cz
Email : studio@duharokycany.cz
Datum vložení : 30.05 07:56 - 2016

JARNÍ AKCE NA PŘÍRODNÍ ZAHRADY!!!

Využijte naši jarní akční slevu na prvky pro ekologickou a environmentální výchovu. Kontaktujte nás pro více informací na info@hybaj.cz, 603 942 308, www.hybaj.cz

Web : www.hybaj.cz
Email : info@hybaj.cz
Datum vložení : 27.05 14:58 - 2016

CHATA ALŽBĚTA

Chata Alžběta - Krušné hory - Mariánská

Jarní a Podzimní Školky a Školy v přírodě, adaptační kurzy.

Cena již od 300,- Kč na os. a noc, dle věku a počtu dětí.

Cena zahrnuje ubytování vč. plné penze /jídlo 5x denně/ + pitný režim. Na každých 10 dětí vždy 1 dozor zdarma.

Výrazná sleva pro nové klienty!

Tel. 603 163 793, zavolejte nám! Ochotně zodpovíme jakékoliv vaše dotazy a pokusíme se vyhovět všem vašim požadavkům.

Srdečně Vás zve

jednatelka Ing. Ivana Němcová