Zobrazení 2019: 737831

Ulice : Ve Svahu 33
Město : Praha 4 – Podolí

Stanislav Chudoba-Rotag

Důležitá informace pro mateřské školy, které chtějí darovat svým předškolákům na rozloučenou pěknou knížku.

Pro tyto příležitosti vám nabízíme zajímavé a pěkné knížky v ceně od 100 Kč při odběru 5 a více knížek.

Knížky jsou vyrobeny právě k tomuto účelu a mají zvláštní stránku pro věnování.

O DUHOVÝCH VÍLÁCH A KOMETĚ NE              cena 100 Kč

O HONZÍKOVI A HORSKÉM SKŘÍTKOVI                   cena 110 Kč

O VELKÉ TOUZE HVĚZDIČKY ZVÍDALKY               cena 100 Kč

KNÍŽKA PLNÁ KYTIČEK, co rostou kolem cestiček     cena 140 Kč

Knížky si můžete prohlédnout na www.rotag.cz v sekci Vázané knihy.

Web : www.rotag.cz
Email : vydavatelstvi@rotag.cz
Datum vložení : 11.02 14:29 - 2019

Stanislav Chudoba-Rotag

Vážení přátelé, na stránkách www.rotag.cz najdete širokou nabídku pohádek, písniček, hudebních besídek, i naučných materiálů pro výchovu dětí od

3 - 10 let.
Najdete tam i vázané knížky určené jako dárky dětem při různých příležitostech. Při objednávce nad 5 kusů jsou knížky nabízeny s 50% slevou, od 90-150 Kč.

Web : www.rotag.cz
Email : vydavatelstvi@rotag.cz