Zobrazení 2019: 2930235

Ulice : Ve Svahu 33
Město : Praha 4 – Podolí

Stanislav Chudoba-Rotag

Vydavatelství ROTAG už déle než 25let připravuje pro děti předškolního a nižšího školního věku v mateřských a základních školách různé materiály pro jejich výchovu, zábavu a poučení.

Na stránkách vydavatelství najdete písničky na CD, zpěvníky, pohádky na CD s písničkami, pohádkové knížky, hudební besídky určené k nácviku, materiály pro preventivní výchovu, básničky a další zajímavé tituly.
Prohlédněte si stránky www.rotag.cz a budete překvapeni bohatou a kvalitní nabídkou.

Web : www.rotag.cz
Datum vložení : 17.08 12:33 - 2019

Stanislav Chudoba - Rotag

Na podzim tohoto roku vyjde ve vydavatelství ROTAG nové CD s písničkami s názvem:

NEJZNÁMĚJŠÍ POHÁDKY V PÍSNIČKÁCH.

Je to ojedinělý projekt, který na texty Marie Adamovské

složil a nahrál na původní nástroje Tomáš Pergl.

Věříme, že budete tímto CD nadšeni stejně tak, jako vaše děti.

CD můžete již nyní objednávat na: vydavatelstvi@rotag.cz

Jeho cena je 300Kč, CD obsahuje i texty všech písní.

Písničky zpívá JITKA MOLAVCOVÁ A TOMÁŠ PERGL.

O perníkové chaloupce, O Smolíčkovi, O červené Karkulce, O zlobivých kůzlátkách, O Koblížkovi, Hrnečku vař, O Budulínkovi, O rybáři a rybce, O veliké řepě

Web : www.rotag.cz, www.adamovska.cz
Datum vložení : 17.08 12:33 - 2019

Stanislav Chudoba-Rotag

Důležitá informace pro mateřské školy, které chtějí darovat svým předškolákům na rozloučenou pěknou knížku.

Pro tyto příležitosti vám nabízíme s více jak 50% slevou zajímavé a pěkné knížky za cenu od 90 Kč při odběru 5 a více knížek.

Knížky jsou vyrobeny právě k tomuto účelu a mají zvláštní stránku pro věnování.

O DUHOVÝCH VÍLÁCH A KOMETĚ NE                         cena 90 Kč (prodejní cena 219Kč)

O HONZÍKOVI A HORSKÉM SKŘÍTKOVI                  cena 110 Kč (prodejní cena 239Kč)

KNÍŽKA PLNÁ KYTIČEK, co rostou kolem cestiček    cena 140 Kč (prodejní cena 299Kč)

Knížky si můžete prohlédnout na www.rotag.cz

v oddíle Vázané knihy.

Objednávky posílejte na vydavatelstvi@rotag.cz, nebo telefonicky na 261710126.

Web : www.rotag.cz
Datum vložení : 10.06 10:45 - 2019