Zobrazení 2019: 1227355

Firma : Chata Alžběta, s.r.o.
Ulice : Petra Jilemnického 130
Město : Jáchymov-Mariánská
Telefon : 603163793

CHATA ALŽBĚTA

Chata Alžběta - Krušné hory - Mariánská

Jarní a Podzimní Školky a Školy v přírodě, adaptační kurzy.

Cena již od 300,- Kč na os. a noc, dle věku a počtu dětí.

Cena zahrnuje ubytování vč. plné penze /jídlo 5x denně/ + pitný režim. Na každých 10 dětí vždy 1 dozor zdarma.

Výrazná sleva pro nové klienty!

Tel. 603 163 793, zavolejte nám! Ochotně zodpovíme jakékoliv vaše dotazy a pokusíme se vyhovět všem vašim požadavkům.

Srdečně Vás zve

jednatelka Ing. Ivana Němcová