Zobrazení včera: 20763

Město : Pardubice
Telefon :

SPORTOVNÍ PODLAHY A SPORTOVNÍ POVRCHY

Můžeme Vám zajistit úplně vše, co se týče vnitřních sportovních povrchů.  Od úplného základu - s ohledem na Vaše požadavky, specifikaci povrchu pro dané sporty a oblast využití, až po její design a výběr barev ( grafické návhry). Součástí našich aktivit je i obložení stěn, dále výroba a montáž krytů topení, montáž ochraných sítí do oken tělocvičen.

Sportovní vybavení (míče, basketbalové koše, sloupy na kotvení sítí apod.)

Dále nabízíme školní vybavení zejména šatní škříňky, školní nábytek, stoly i do sboroven, řetielen atd.

Pokud budete mít o naše služby zájem, neváhejte nás oslovit na uvedených kontaktech, rádi Vás navštívíme, poradíme a zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci.

Web : www.royaltech.cz
Email : zmek@royaltech.cz
Datum vložení : 21.09 12:09 - 2012

Tvorba www prezentace pro Vaši školu