Zobrazení 2019: 737603

Ulice : Josefuv Důl 945
Město : Josefuv Důl

Ubytování pro školy

Nabízíme pro školy lyžařské kurzy, cykloturistiku, školy v přírodě a dětské pobyty. Náš objekt je schválen hygienickou stanicí. Lékař bydlí v obci a v případě potřeby přijede do našeho penzionu (při případném ošetření). Při pobytu zajišťujeme domácí stravu 5x denně, včetně zajištění pitného režimu. Zajistíme zapůjčení lyží a odvoz k vleku Lucifer.( 800 m)

Pro naše malé sportovce máme nově postavené hřiště v blízkosti domu. Je to ideální místo na odpolední aktivity nebo polední siestu.

Proč vybrat zrovna nás?

Provozují majitelé a záleží nám na dobrém jménu.

20 let zkušeností, víme co je pro Vás nejlepší.

Pomůžeme s výběrem výletů, exkurzí i dopravou.

Vyzkoušejte naše služby stejně jako mnoho základních, sportovních i mateřských škol.

Tel:776004468

penzionmaja@seznam.cz