Zobrazení 2019: 334288

Firma : BEVOTEX – výroba a prodej didaktických pomůcek pro školáky, předškoláky a seniory
Ulice : Havlíčkova 61
Město : Týn nad Vltavou
Telefon : +420 603 823 814

HORY A POHOŘÍ

Slouží k seznámení se s vybranými pohořími v ČR a jejich vrcholy, obsahuje přehled pohořích - v sestupném pořadí - podle výšky nejvyššího vrcholu (pořadí a název pohoří, název nejvyšší hory a výška této hory v m. n. m.); následuje přehled všech pohoří s obrázky a mapkami (pro představu, kde se dané pohoří v ČR nachází).

Soubor je určen pro děti základních škol. Děti mohou karty využít jako hru - pexeso – vyhledají a přiřadí dvě karty = pohoří a jeho nejvyšší horu.

Dále lze karty využít při výkladu jako učební pomůcku na magnetickou tabuli.     Soubor lze využít nejen pro výuku ve školách, ale také v družinách nebo na zájmových kroužcích (např. turistický, skautský apod.).

Podrobnosti na: www.bevotex.cz

Web : www.bevotex.cz
Datum vložení : 07.12 11:08 - 2018

ŽIVÉ DOMINO

Netradiční domino, kdy při hře používané kameny nejsou označeny číselnými značkami, ale jejich úlohu převzaly potraviny, které dělají hru zajímavější a zábavnější.

Kameny, používané u živého domina jsou z bukového, přírodního, nelakovaného  dřeva o rozměrech cca 45 x 85 mm. V kamenech jsou vytvořeny kapsy, nahrazující místo pro číselné označení. V kapsách jsou suché potraviny; např hrách, rýže, čočka, fazole atd. Pravidla hry jsou podobná, jako u běžného domina, ale u hráče jakéhokoli věku se stává hra zajímavější a netradiční svým pojetím. Převážná většina materiálu je přírodní a styk s ní je příjemný a uklidňující.

www.bevotex.cz
Datum vložení : 07.12 10:43 - 2018

STOHOVACÍ DĚTSKÉ POSTÝLKY

U nás si lze objednat i postýlky - více na