Zobrazení 2019: 738712

Ulice : Klecandova 726/29
Město : Brno

Krycí sítě na pískoviště

Zhotovujeme krycí sítě na pískoviště, doskočiště či bazénů dle vámi zadaných rozměrů. Materiál je velmi pevný a lehký, odolný proti UV záření. Dodávka je včetně
upevňovacího materiálu a návodu montáže. Montáž je velice jednoduchá. Objednávky zasílejte prosím mailem, v případě potřeby vám poradíme telefonicky na čísle 737 678 290.

Web : www.patchwork.xf.cz
Email : zdenapetrikova@seznam.cz
Datum vložení : 15.02 11:20 - 2019

Krycí sítě na pískoviště

Dodáváme krycí sítě z pevného, lehkého materiálu, odolného proti UV. Využití na krytí pískovišť, doskočišť a bazénů. Výroba je zakázková, na vámi dodané rozměry.

Dodávka je včetně upevňovacího materiálu a návodu montáže. Montáž je velice jednoduchá.

Web : www.patchwork.xf.cz
Email : zdenapetrikova@seznam.cz