Zobrazení včera: 20763

Ulice : Petra Jilemnického 8
Město : Jáchymov - Mariánská

Školy v přírodě, adaptační kurzy a lyžařské kurzy - Horská chata Na sluníčku

Vážené dámy a vážení pánové,

dovolte mi představit Vám všem, kteří ještě neznáte naši poměrně málo známou oblast, naše možnosti trošku netradičním způsobem. Protože bych byl rád, aby se stala Vaší pravidelnou volbou pro Vaše školy v přírodě, lyžařské a adaptační kurzy a třeba i výlety, zvu Vás tímto k nám na nadcházející prázdniny v rámci Vaší rodinné rekreace. Poznáte přitom nejen náš kraj, ale i naše ubytování a především naši kuchyni. Užijete si Vaši rekreaci a přitom se sami přesvědčíte, že jsme pro pobyty s dětmi ideální lokalita. Mně byste to věřit nemuseli.
Abych Vám ulehčil rozhodování, nabízím Vám slevu 20 % na ubytování v našich penzionech, případně i v horských chatách. Sleva platí nejen pro Vaše rodinné příslušníky, ale i pro Vaše přátele, pokud si rekreaci zarezervují spolu s Vámi. Pro využití této nabídky stačí, když nám napíšete, ve které škole pracujete s odvoláním se na tuto nabídku.

Přeji Vám příjemné prožití prázdnin

Ing. František Sentenský

fs@horyaskoly.cz

www.horyaskoly.cz